Hakkımızda

1980 YILINDA KURULAN, 40 YILA YAKIN DENEYİMİ, KALİTE ANLAYIŞI VE ELEKTRİK SEKTÖRÜNDE SAYGIN BİR YERİ OLAN DİNAMİK TRAFO, ELEKTRİK ENERJİSİNİN GEREKTİĞİ HER YERDE, GÜÇ SORUNLARINA, ÜRETTİĞİ BİNLERCE VOLTAJ REGÜLATÖRÜ İLE YILLARCA ÇÖZÜMLER SAĞLAMIŞ OLUP SON YILLARDA KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI (UPS) ÜRETİMİ VE UYGULAMALARI İLE BU ALANDA DA ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMEKTEDİR.


FİRMAMIZ, KALİTE ANLAYIŞININ İÇİNDE SORUNSUZ BİR TEKNİK SERVİS VE TEKNİK YARDIM HİZMETİNİN DE OLMASI GEREKLİLİĞİNİN BİLİNCİNDE OLUP BU KONUDA GEREK TECRÜBESİ GEREKSE BİLGİSİ İLE MÜŞTERİLERİNİN MEMNUNİYETİ İÇİN VAR GÜCÜYLE ÇALIŞMAKTADIR.


FİYAT POLİTİKAMIZI BELİRLERKEN ÜRETİCİ FİRMA OLMAMIZIN TÜM AVANTAJLARINI KULLANMAKTA OLUP, MÜŞTERİLERİMİZE EN KALİTELİ ÜRÜNÜ EN UCUZA İMAL VE TEDARİK ETME HASSASİYETİNİ GÖSTERMEKTEYİZ.

ÜRÜN YELPAZEMİZ, HER GÜÇTE ÖZEL, İZOLE VE OTO TRAFOLARDAN VARYAK TRAFOLARINA, KAYNAK MAKİNALARINDAN AKÜ ŞARJ CİHAZLARINA, HER GÜÇTE SERVO VOLTAJ REGÜLATÖRLERİNDEN STATİK VOLTAJ REGÜLATÖRLERİNE, KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARINDAN (UPS), REDRESÖRLERE KADAR ÇOK ÇEŞİTLİ VE ZENGİN OLUP TÜM ÜRÜNLERİMİZ KENDİ İMALATLARIMIZDAN OLUŞMAKTADIR.  TECRÜBEMİZ VE BİLGİMİZ İLE SİZLERLE ÇALIŞMAKTAN MUTLULUK DUYARIZ…